Hakkımızda


Atıklarınızın bertaraf sürecini resmi prosedürlere uygun olarak tamamlıyoruz. Atıklarınızın toplama, nakil ve imha süreçlerini görsel olarak (fotoğraf ve video) kayıt altına alıp, lisanslı bertaraf tesisinden alınan resmi imha belgesi ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Atık üreticisi olarak sizlere de atıklarınızın bertaraf sürecindeki tüm aşamaları şeffaf bir şekilde takip ederek sorumluluğunuzu eksiksiz yerine getirme imkânı sunuyoruz.

Panda Atık Yönetimi Hakkında

Panda Atık Yönetiminin hedefi atıkları geri kazanmak/geri dönüştürmek veya atıktan enerji üretmektir. Atık yönetiminizin gereksinimleri olan tüm rapor, resmi imha tutanağı, görsel kayıt vb. veriler sizlerle paylaşılacaktır. Atık yönetimi ile ilgili tüm işlemler tek sözleşme, tek muhatap çerçevesinde şeffaf, resmi ve sorunsuz olarak uzman ekiplerimiz tarafından yönetilecektir. Bu sayede sizler üretiminizde meydana gelen kayıpları azaltabilir, zaman ve iş gücü yoğunluğunuzu daha verimli kullanabilirsiniz.

Panda Atık Yönetimi tüm atık üreticilerine minimum maliyet, maksimum verimlilik, yasal mevzuatlara sadık kalarak kaliteli hizmet ilkesini benimser ve bu amaç doğrultusunda çalışır. Panda atık yönetimi sunduğu hizmetler ile atık üreticilerine sıfır atık konusunda katkı sağlar.
Panda atık yönetimi, entegre atık yönetim süreçleri yanında planlı atık lojistik hizmeti ile operasyonel faaliyetlerini kusursuz olarak sürdürür. Panda atık yönetimi güvenilir ve sürdürülebilir entegre çözümler garanti ederek, çevreyi korumaya ve her türlü çevre kirliliğini önlemeye yardımcı olmaktadır.

Panda Güvenlik Sistemleri Hakkında

Panda Güvenlik Sistemleri, yenilikçi güvenlik çözümleri üreten, sürdürülebilir, kalıcı müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul eden, dürüst ve işinde ehil çalışanlardan oluşmaktadır.

Yerli ve yabancı tüm kurum, kuruluş, işletme ve şahısların elektronik güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını fayda-maliyet hesaplarını gözeterek proje kurgularını tasarlamaktadır.

Her proje ve ihtiyaca özgü opsiyonlu çözümler üretilmektedir. Projeler özelinde oluşabilecek güvenlik riskleri belirlenir ve ilgili riskleri minimize edecek elektronik güvenlik sistemleri çözümleri detaylı olarak sunulmaktadır. Her an her yerde insanların huzuru ve mutluluğu için kesintisiz, kusursuz çalışan güvenlik sistemleri çözümleri üretmek için hiç durmadan çalışmaya devam eder.